Ranking wystawowy 2015

Najlepsze szczenię

Nazwa psa Właściciel pkt Ilość wystaw
1 IRMA J.R, Skordatura Ewa Jamroga 120 2
2 ATENA-YOCO Chucho Topline Monika Michalewska 95 2
3 FERGIE Angaros Magda Mąka 80 1
4 BACCARA Lion`S Soul Ryszard Czerwiński 80 2
RED-HOOD Z Catani Poland Ryszard Czerwiński 80 2
AVANTURA-YOCO Chucho Topline Piotr Zeńko 75 3
FAUST Od Beridy Katarzyna Michalak 60 2
FIGA Lewirot Izabela Grygorczuk 50 2
BLACK HUNTER Cordis Katarzyna Górczyńska 40 1
PIROL Darel Zbigniew Niedźwiedź 40 1
FRAZA Od Beridy 40 1
ELZA Santorini 40 1
FART G Jachowicz Wiesław Szuba 40 1
DANGER Nice And Lovely Aneta Nykiel 40 2
PEDRO Darel Zbigniew Niedźwiedź 30 1
FARINA Angaros Magda Mąka 30 1
HODOR Bofiktu Jolanta Piszczatowska 20 1
NICO Odemon Janusz Bartczak 20 1
DORIAN Mendog 20 1
ODO Darel Janusz Brychcy 20 1
A`BASTI-YOCO Chucho Topline Anna Horowska 20 1
DOKS Emimar Sebastian Pfajfer 20 1
FART G Jachowicz Wiesław Szuba 20 1
ZYTA Ekland Jacek Krawczyk 20 1
YOKO Ekland Jolanta Ekiert 20 1
FUJI Angaros Wojciech Janus 20 1
ILROY Nice and Lovely Angelika Pomorska 10 1
ILIORA Nice And Lovely Grzegorz Ciasnota 10 1
DOLLY Emimar Agnieszka Fornal 10 1

Najlepszy młodzieżowy pies

Nazwa psa Właściciel pkt Ilość wystaw
1 VIP Ze Żbikowa Janusz Wiśniewski 460 16
2 DIESEL Angaros Piotr Tomaszewski 420 12
3 BARRY Cato znad Widawy Elżbieta Kaparnik 160 9
4 DUX Angaros Tomasz Babczonek 145 5
A`BASTI-YOCO Chucho Topline Anna Horowska 140 4
FRANKY Erdenet Jacek Krawczyk 130 6
Mibleck JUPITER Agata Bis 125 3
KACPER Z Catani Poland Magdalena Czekalska 125 9
NILS Od Vadanora Stanisław Podlaski 90 4
FAUST Od Beridy Katarzyna Michalak 70 2
LEO Aus Dem Wilden Osten Anna Białoń 60 2
FADO Od Beridy Leszek Antczak 40 1
DOKS Emimar Sebastian Pfajfer 25 1
ILROY Nice and Lovely Angelika Pomorska 20 2
GRINGO Vom Rudental B.A.Szuszkiewicz 15 1
BLACK HUNTER Cordis Katarzyna Górczyńska 10 1
DIABLO Kabri Julita Rygier 10 1
WIKO Cordis Jan Wilczyński 5 1

Najlepsza młodzieżowa suka

Nazwa psa Właściciel pkt Ilość wystaw
1 QUEEN Amber Rottis Janusz Lebiedziński 320 13
2 WAWA Cordis Kazimierz Federak 210 11
3 DAISY Kabri Bogdan Wolański 160 8
4 XENDI Ekland Jolanta Ekiert 160 8
AVANTURA-YOCO Chucho Topline Piotr Zeńko 155 4
MARA Darel Elżbieta Adamek 140 5
PUMA Silwerado Sylwester Suszek 140 6
GINGER Nice And Lovely Aneta Nykiel 135 7
AFERA-YOCO Chucho Topline M.W. Wolniewicz 120 4
ATENA-YOCO Chucho Topline Monika Michalewska 115 4
AZZURRA Ringer Rott Magdalena Pieronkiewicz 95 4
FARINA Od Wodnika I Wagi Andrzej Guźliński 95 4
KOLIA Z Catani Poland Magdalena Czekalska 95 6
DAKA Emimar Agnieszka Fornal 90 6
IRMA J.R, Skordatura Ewa Jamroga 85 2
YOKO Ekland Jolanta Ekiert 60 1
DELILAH Darel Zbigniew Niedźwiedź 55 2
Mibleck MAMBA Paulina Pawelec 50 3
NUBIA Ars Rottis Kinga Ganczarenko 40 2
GERRI Nice And Lovely Karolina Zasiadczuk 40 2
TINA Dor-Gladiator Zbigniew Zawiślak 30 2
KACPER Z Catani Poland Magdalena Czekalska 25 1
FRIDA Od Beridy Dariusz Rystal 25 1
DAISY Von Haus Zizakov Jolanta Ekiert 25 1
SHANDY Rottweiler Toruń Zbigniew Michocki 25 1
FANNY Od Wodnika I Wagi Wiesław Toporewicz 25 1
FELICITY Erdenet Julia Duda 25 2
DAISY Vom Hause Zizakov Jolanta Ekiert 10 1
SHERRY Rottweiler Toruń Bogusław Tokarski 10 1

Najlepszy dorosły pies

Nazwa psa Właściciel pkt Ilość wystaw
1 NEGORO Iz Tverskogo Doma M.W. Wolniewicz 735 10
2 KONAN Kabri Rafał Nowak 585 16
3 PERSI vom Hause Edelstein Magda Mąka 545 8
4 Mibleck APOL Ewa Nielsen 480 8
HERO Kabri465 Sylwia Słowińska14 375 12
AS ze Żbikowa Janusz Wiśniewski 370 13
EMMET od Toma z Gór Joanna Piwońska 370 8
KODI Kabri Andrzej Czepiżak 305 8
TIMUR Cordis Kazimierz Federak 285 10
IGOR Vom Hause Haase Adam Haase 265 8
RAMBO-TIKA Darel M.W. Wolniewicz 255 4
MR JONES Veckarott Grzegorz Samecki 185 7
ARAMIS Darel Zbigniew Niedźwiedź 160 6
MAD MAX Veckarott Marta Sokołowska 155 4
CEZAR Hematyt Piotr Zeńko 155 7
XEL OLIALEXANDER Skordatura Agnieszka Porzeżańska 140 1
APACHE from primo`s Imperium Monika Sobczyńska 130 3
STORM Von Der Blockhutte Marzena Łączyńska 80 3
FARGO Reyrott Eugeniusz Tomaszewski 80 4
MORIS Gold Volleyball Team Marcelina Nowak 70 2
LORD Odemon Piotr Mączkowski 70 2
GRAAL Nice and Lovely Aneta Nykiel 70 3
HOOVER Big Dog`S Band Jan Wystalski 65 3
PARYS Swabia Bożena Czaja 60 2
IKTORN Big Dog`S Band Jan Wystalski 50 2
DAGGER Iz Tverskogo Doma M.W. Wolniewicz 50 2
STANLEY Cordis Tomasz Frańczuk 50 3
REINFORCER The Ubersein Izabela Grygorczuk 35 1
KING Canegoro Aleksandra Gajewska 35 2
DYLAN Marstal Joanna Rymarczyk 35 2
TRISTAN Vom Zwischenhaine Zbigniew Niedźwiedź 30 1
CEBER Emimar Maciej Krupowies 30 1
NAPOLEON Angaros Mirosław Kulewicz 30 1
PINTO od Dragicevica Magdalena Czekalska 30 2
Ubersein THE REINFORCER Izabela Grygorczuk 25 1
ZEUS Darel Kamila Mamorska 25 1
SABOR Ewelberg Anna Luszniak 25 2
KING Canegro Aleksandra Gajewska 15 1
DINGO Ze Żbikowa Hanna Wyród 15 1
Blackrosesrot MAGIC Marek Lesiński 15 1

Najlepsza dorosła suka

Nazwa psa Właściciel pkt Ilość wystaw
1 VENDETTA Iz Tverskogo Doma M.W. Wolniewicz 1390 27
2 ENYO od Beridy Katarzyna Latour 1035 15
3 FRIDA MARGAROTT Erdenet Sylwia Słowińska 450 17
4 JANA Flash Rouse Agata Bis 280 4
JUKA Darel Zbigniew Niedźwiedź 180 3
QIMURA Nice and Lovely Aneta Nykiel 180 4
FOR MARSTAL FIBI Erdenet Elżbieta Rymarczyk 160 3
INKA Vom Hause Haase Adam Haase 140 7
KARLA Kabri Rafał Nowak 135 7
ELENA od Wodnika i Wagi Monika Słupczyńska 130 3
LARABELL Skordatura Ewa Jamroga 125 3
JAGA Złodziejska Zgraja Hsm Korkus 115 3
MINA vom Hause Edelstein Marta Sokołowska 115 6
RENI Catani Ryszard Czerwiński 105 3
EDDA od Beridy Magdalena Staszewska 95 3
PANSY od Dragicevica Magdalena Czekalska 90 1
RUNA Cherniy Kumir Adam Haase 90 1
ELENA od Toma z Gór Marek Marciniak 85 3
OXANA BOHEMIA Lib-Vach Monika Słupczyńska 80 2
JORDI Nice and Lovely Aneta Nykiel 80 5
MADLEN Odemon Piotr Mączkowski 75 3
MISTIC DREAM Veckarott Andrzej Guźliński 75 6
RAJA Cordis Tomasz Cembrowski 70 2
Bleper`s ZITA Wojciech Zalewski, Joanna Kraśniewska 70 2
ESTERKA Od Toma Z Gór Joanna Piwońska 65 2
SHARON Mendog Witold Krzystański 65 2
PETRA Swabia Janusz Brychcy 65 3
ROKSI Cordis Kazimierz Federak 65 3
ODREJ From House Rotvis Stanisław Podlaski 60 2
HOGATA Vom Hause Haase Adam Haase 55 2
BELLA Immortal Rott 50 2
CHERY Santorini Patrycja Kołeczko 50 2
BEJA ze Żbikowa Janusz Wiśniewski 50 2
Mibleck JUST SAMARKANDA Beata Soluch 50 2
CHERRY Santorini Patrycja Kołeczko 45 1
GAWRA Big Dog`S Band Jan Wystalski 45 2
TORA Dor-Gladiator Grażyna Grzywaczewska 45 2
CARINA Hematyt Grzegorz Kozakiewicz 45 2
FIONA Reyrott Jacek Załawka 45 3
ETA-ROMA Vom Grossen Tal M.W. Wolniewicz 45 3
BETI Sky Rott Storm Elżbieta Adamek 35 1
DOLLY Emimar Agnieszka Fornal 30 1
NILAH Angaros Magdalena Pieronkiewicz 30 1
CHIQUITA Emimar Sebastian Pfajfer 30 1
BIG AFERA Legowisko Championa Marzena Borowik 30 2
EVELYN Od Wodnika I Wagi Anna Skwara 30 2
LIMITED EDITION Veckarott Marta Sokołowska 25 1
EVITA Od Toma Z Gór Joanna Piwońska 25 1
PRIMA Swabia Aleksander Bożek 25 1
CANDY Słodka Sznupcia Bożena Czaja 25 1
ORINA Dor-Gladiator Arkadiusz Miklas 25 2
CORSA Catani Martyna Kowalikowska 25 2
CINDY Słodka Sznupcia Bożena Czaja 25 2
CHERRY Słodka Sznupcia Bożena Czaja 25 2
JUST CANT GET ENOUGH Ubersein Izabela Grygorczuk 20 1
ZARINA Bleper`s Agata Bis 20 1
YOCO from Royal Breed M.W. Wolniewicz 20 2
RUS RPH NEKAR ROLLI Monika Duda 15 1
Blackrosesrot MYNA Marek Lesiński 15 1
KAMI Z Catani Poland Jerzy Czaplicki 15 1
CIGI Earl Antosius Zbigniew Niedźwiedź 15 1
BULMARO PETRONELLA vom Grossen Tal Klaudia Łukaszewicz 15 1
CHERY Słodka Sznupcia 15 1
CARMEN Od Toma Z Gór Anna Grzesik-Czerenda 15 1
REINA vom Hause Edelstein Magda Mąka 15 1
BORA Miltiadesa Monika Sobczyńska 15 1
TOLLA Saturian Sylwester Suszek 15 1
ZIZI von Haus Zizakov Jolanta Ekiert 15 1
ILIORA Nice And Lovely Grzegorz Ciasnocha 10 1
MARY JANE Veckarott 10 1
GINA Z Domu Świech Waldemar Kozłowski 10 1
AURA Skordatura Marta Tomczyk-Warta 10 1
KOBRA Ze Żbikowa Marian Chruścicki 10 1
HONEY Lewirot 10 1
KAMELIA Z Catani Poland Jerzy Czaplicki 10 1
CHANEL Słodka Sznupcia Bożena Czaja 5 1

Najlepszy użytkowy pies

Nazwa psa Właściciel pkt Ilość wystaw
1 STORM Von Der Blockhutte Marzena Łączyńska 80 3
2 ARAMIS Darel Zbigniew Niedźwiedź 15 1

Najlepsza użytkowa suka

Nazwa psa Właściciel pkt Ilość wystaw
1 ENYO od Beridy Katarzyna Latour 1035 15
2 OXANA BOHEMIA Lib-Vach Monika Słupczyńska 80 2

Najlepszy weteran

Nazwa psa Właściciel pkt Ilość wystaw
1 LISA Ankus Marcin Milka 80 2
2 BORYS Darel Jarosław Małecki 60 1
3 AMOK North Point Tomasz Kopczyk 40 1