Ranking wystawowy 2014

Najlepsze szczenię

Nazwa psa Właściciel pkt Ilość wystaw
1 FRIDA MARGAROTT Erdenet Sylwia Słowińska 600 14
2 KALIA Catani Małgorzata Karczewska 130 3
3 SHIFU Oskarottis Magdalena Janowska 70 3
4 TAJGA Skordatura Andrzej Połubok 60 2
DAISY Kabri Bogdan Wolański 60 4
JORDI Nice and Lovely Aneta Nykiel 50 20
MADLEN Odemon Piotr Mączkowski 50 3
DIEGO vom Haus Zizakov Jolanta Ekiert 40 1
FIRA od Kozłowskich Iwona Janiak 40 1
GINGER Nice and Lovely Aneta Nykiel 40 1
ROLLI RUS RPH NEKAR Kholievina & Monika Duda 40 2
MURPHY Odemon Piotr Mączkowski 40 3
FIDEL Reyrott Krzysztof Król 35 2
ELENA od Toma z Gór Marek Marciniak 35 2
DALIA Darel Jolanta Ekiert 30 1
ABRA Skordatura 20 1
DIOR z Olinka Magdy Magdalena Kajzerek-Haberka 20 1
TINA Dor-Gladiator Zbigniew Zawiślak 20 1
JUPITER Mibleck Agata Bis 20 1
PACO Rottweiler Toruń Monika Majkowska 20 1
DOKS Emimar Andrzej Pfajfer 20 1
FRANK Erdenet Jacek Krawczyk 20 1
DIOR OLINEK od Magdy 20 1
KIRA Kabri Anna Kawka 20 1
GRAAL Nice and Lovely Aneta Nykiel 20 1
DIABLO Kabri Julita Rygier 20 1
JAGA Złodziejska Zgraja 20 1
BARRY Cato znad Widawy Elżbieta Kaparnik 20 1
FARGO Reyrott Eugeniusz Tomaszewski 20 1
ILROY Nice and Lovely Paweł Pomorski 15 1
DROPS Santorini Patrycja Kołeczko 10 1

Najlepszy młodzieżowy pies

Nazwa psa Właściciel pkt Ilość wystaw
1 KONAN Kabri Rafał Nowak 265 11
2 APACHE from primo`s Imperium Monika Sobczyńska 245 8
3 KODI Kabri Andrzej Czepiżak 220 11
4 ARAMIS Darel Zbigniew Niedźwiedź 205 5
PINTO od Dragicevica Magdalena Czekalska 185 7
PERSI vom Hause Edelstein Magda Mąka 180 10
CEZAR Emimar Andrzej Pfajfer 155 5
DAGER iż Tverskogo Doma M.W. Wolniewicz 120 6
DRAGON Santorini Romuald Trela 120 8
CYBER Emimar Maciej Krupowieś 65 3
Mr. JONES Veckarott Grzegorz Samecki 55 3
EMMET od Toma z Gór Joanna Piwońska 40 3
ODYS Dor-Gladiator Robert Milewski 30 1
NITRO Nice and Lovely Magdalena Kryńska 15 1

Najlepsza młodzieżowa suka

Nazwa psa Właściciel pkt Ilość wystaw
1 VENDETTA iż Tverskogo Doma M.W. Wolniewicz 1385 31
2 MYNA Blackrosesrot Marek Lesiński 305 8
3 REINA vom Hause Edelstein Magda Mąka 245 8
4 ZAFIRA Darel Zbigniew Niedźwiedź 200 11
BULMARO PETRONELLA vom Grossen Tall K. Łukaszewicz, M. W. Wolniewicz 150 7
CREMA Delle Abbadesse Zbigniew Niedźwiedź 105 5
MERCI Nice and Lovely Aneta Nykiel 105 6
ELENA od Wodnika i Wagi Monika Słupczyńska 90 3
KARLA Kabri Rafał Nowak 90 10
CARINA Hematyt Grzegorz Kozakiewicz 80 4
OXANA BOHEMIA Lib-Vach Monika Słupczyńska 65 5
PETRA Swabia Janusz Brychcy 60 3
JANA Flash Rouse Agata Bis 55 4
MAMBA Mibleck Paulina Pawelec 45 3
FARSA Big Dogs`Band Jan Wystalski 30 3
MISTIC DREAM Veckarott Andrzej Gruźliński 25 2
MALINA Mibleck Agata Bis 15 1
AURA Skordatura Marta Tomczyk-Warta 15 1
GIMI z Domu Świech Robert Świech 10 1
CZAJNA na Wzgórzu Redena Daniel Czaja 10 2
JUKA Darel Zbigniew Niedźwiedź 5 1

Najlepszy dorosły pies

Nazwa psa Właściciel pkt Ilość wystaw
1 DYLAN Marstal Joanna Rymarczyk 555 13
2 RAMBO-TIKA Darel M.W. Wolniewicz, K. Łukaszewicz 435 7
3 ALEX Miltiadesa Jan Jończyk 355 7
4 CEZAR na Wzgórzu Redena Tadeusz Pagieła 345 14
HERO Kabri Sylwia Słowińska 255 11
AS ze Żbikowa Janusz Wiśniewski 235 7
MIG Bleper`s Agata Bis 210 3
STANLEY Cordis Tomasz Frańczuk 175 6
LORD Odemon Piotr Mączkowski 155 4
ZEUS Darel Piotr Mączkowski 140 3
BIG BALOU Veckarott Robert Kulesza 115 2
DECO from Basilica M.W. Wolniewicz, K. Łukaszewicz 115 7
THE REINFORCER Ubersein Izabela Grygorczuk 110 2
EMAR Ciapunia Na Elżbieta Adamek 90 2
SABOR Ewelberg Anna Luszniak 85 2
RICK Oskarottis Robert Oczoś 80 3
NAPOLEON Angaros Mirosław Kulewicz 75 3
PIERRO Nice and Lovely Aneta Nykiel 75 3
OKI`MOSSAD-ZARRA vom Grossen Tall M.W. Wolniewicz, K. Łukaszewicz 70 2
RINO Darel Zbigniew Niedźwiedź 60 3
ELVIS Big Dogs`Band Marcin Kuś 55 3
COCHISE Big Dogs`Band Jan Wystalski 50 3
WIGOR Ekland Jan Wystalski 35 2
MORIS Gold Volleyball Team Marcelina Nowak 35 1
AMON Vicarious Anna Surowiec 30 1
CEZAR Hematyt Piotr Zieńko 25 1
ADO Civis Totius Mundi Roksana Szymańska 25 2
ZAHIR Darel Zbigniew Niedźwiedź 15 1
ZARO von der Crossener Ranch Grzegorz Kozakiewicz 15 1
NICKY Rottweiler Toruń Michalina Fleiszerowicz 15 1
QUEST Catani Monika Marciniak 15 1

Najlepsza dorosła suka

Nazwa psa Właściciel pkt Ilość wystaw
1 NILAH Angaros Magdalena Pieronkiewicz 670 10
2 NOVA Angaros Magda Mąka 455 8
3 ENYO od Beridy Katarzyna Latour 365 12
4 QIMURA Nice and Lovely Aneta Nykiel 310 7
LARABELL Skordatura Ewa Jamroga 300 8
CHERRY Santorini Patrycja Kołeczko 235 10
ZIZI von Haus Zizakov Jolanta Ekiert 230 8
AMAZONKA Mibleck Agata Bis 230 5
HONEY Kabri Rafał Nowak 215 5
INESSE Ars Rottis Romuald Trela 190 5
NAOMI Catani Magdalena Czekalska 175 3
BEJA ze Żbikowa Janusz Wiśniewski 165 7
PANSY od Dragicevica Magdalena Czekalska 165 7
ROKSI Cordis Kazimierz Federak 140 3
MINA vom Hause Edelstein Marta Sokołowska 125 2
TECHNA von der Blauen Welle Zbigniew Niedźwiedź 120 5
JUST CANT GET ENOUGH Ubersein Izabela Grygorczuk 110 3
BETI Sky Rott Storm Mirosław Adamek 100 6
CHIQUITA Emimar Andrzej Pfajfer 100 4
EDDA od Beridy Magdalena Staszewska 95 4
KIM Wonix Rot M.W. Wolniewicz 95 3
KAYLA von der Tonberger Hohe Jolanta Ekiert 80 3
SHARON Mendog Witold Krzystański 75 4
FANTI vom Hause Haase Izabela Kokowska 70 3
MOLTENA Gold Volleyball Team Marcelina Nowak 60 2
VINI Amber Rottis Mirka Mulawa 60 2
ERIS od Beridy Sławomir Nelus 55 3
REA Oskarottis Romuald Trela 55 3
CORSA Catani Martyna Kowalkowska 50 3
RAJA Cordis Tomasz Cembrowski 50 4
YOCO from Royal Breed M.W. Wolniewicz 50 2
NEFRE Catani Kamila Mamorska 50 4
PRIMA Swabia Aleksander Bożek 45 3
SAMANTA Darel Zbigniew Niedźwiedź 45 2
SELENA Marstal Julia Duda 40 2
ISKRA Ars Rottis Anna Białoń 35 1
CZIKA Emimar Aleksander Bożek 35 2
ZITA Bleper`s Marta Sokołowska 35 2
RENI Ekland Jolanta Ekiert 30 1
RENI Catani Ryszard Czerwiński 30 2
JAFA Flash Rouse Zbigniew Niedźwiedź 30 2
SARA Gregor-Hematyt Grzegorz Kozakiewicz 30 1
MAMBA Gold Volleyball Team Marcelina Nowak 25 2
ANESIS Dor-Gladiator Sławomir Chlebowski 25 2
DAYKA vom Popeye Stanisław Podlaski 25 1
LIMITED EDITION Veckarott Marta Sokołowska 25 2
ABIGAIL Shalom Jeruzalem Andrzej Rapacz 15 1
IDA vom Oberpfalzer Wald Kazimierz Federak 15 1
FERGIE Big Dogs`Band Jan Wystalski 15 1
ELENA Big Dogs`Band Jan Wystalski 15 1
OLIWIA Catani Kamila Mamorska 15 1
INDIANA Ars Rottis 15 1
SARA Gregor-Hematyt Grzegorz Kozakiewicz 15 1
HEIDY BOHE,IA Lib-Vach Monika Słupczyńska 15 1
RAMONA Cordis Grzegorz Osiński 15 2
HAYDI Darel Jacek Załawka 15 1
BERTA Ayma Tomasz Bielesz 10 1
COCO Reyrott Łukasz Skiba 10 2

Najlepszy użytkowy pies

Nazwa psa Właściciel pkt Ilość wystaw
1 TRISTAN von Zwischenhaine Zbigniew Niedźwiedź 230 4

Najlepsza użytkowa suka

Nazwa psa Właściciel pkt Ilość wystaw
1 CIGI Earl Antonius Zbigniew Niedźwiedź 590 13
2 ENYO od Beridy Katarzyna Latour 210 5
3 ATARI Toro Negro Wojciech Zielonka 85 3
4 LIBRA Marstal Anna Rybak 65 3
NAJA Złodziejska Zgraja Aleksandra Kajzerek 45 2
HEIDY BOHEMIA Lib-Vach Monika Słupczyńska 15 1
JAMAJKA Angaros Rafał Ciepłuch 15 1

Najlepszy weteran

Nazwa psa Właściciel pkt Ilość wystaw
1 GIZA Gryfland Aneta Nykiel 160 6
2 BORG Drink Bar Julia Duda 120 2
3 LISA Ankus Marcin Milka 55 2
4 FUGA Catani Magdalena Czekalska 20 1