Zwycięzcy Klubu

Kobylnica 2016

Zwycięzcy Klubu

Mł. Zw. Kl. Pies – ZORRO Ekland

Mł. Zw. Kl. Suka – ALIS vom Hause Rottik

Zw. Kl. Pies – DIESEL Angaros

Zw. Kl. Suka – VENDETTA iz Tverskogo Doma

Najlepsza suka hodowlana – ZIZI vom Haus Zizakov

Najlepszy reproduktor – HERO von der Tonberger Hohe

Najlepsza para hodowlana – ZORRO Ekland & YOKO Ekland

Najlepsza hodowla – Angaros


Moszna 2015

Mł. Zw. Kl. Pies – VICO von der Maxi Rott

Mł. Zw. Kl. Suka – AMY Titatium Rott

Zw. Kl. Pies – XEL OLIALEXANDER Skordatura

Zw. Kl. Suka – BOGEMA Rotvail iz Dvora Artura

Najlepszy reproduktor – GANDALF Marstal

Najlepsza para hodowlana – ARAMIS Darel & JUKA Darel

Najlepsza hodowla – „DAREL”

Najlepsza Głowa – ZIZI von Haus Zizakov

Najlepszy Ruch – VICO von der Maxi Rott


Kobylnica 2014

Mł. Zw. Kl. Pies – XEDOR von der Alten Festung

Mł. Zw. Kl. Suka – MYNA Blackrosesrot

Zw. Kl. Pies – NIK von der Maxi Rott

Zw. Kl. Suka – KIMI vom Charco

Najlepsza suka hodowlana – HERA Darel

Najlepszy reproduktor – LACKY vd Sudpfalz

Najlepsza para hodowlana – NICK von der Maxi Rott & KIMI vom Charco

Najlepsza hodowla – „DAREL”


Rybnik 2013

Mł. Zw. Kl. Pies – NICK von der Maxi Rott

Mł. Zw. Kl. Suka – OTTY von der Maxi Rott

Zw. Kl. Pies – Bleper`s MIG

Zw. Kl. Suka – NOVA Angaros

Najlepsza hodowla – „Angaros”

Najlepsza suka hodowlana – ANCZI Acdado

Najlepszy reproduktor – GANDALF Marstal

Najlepsza para hodowlana –

Najlepsza głowa – NOVA Angaros

Najlepszy ruch – AMON Vicarious


Piła 2012

 

 

Mł. Zw. Kl. Pies – Cherniy Kumir PAVEL BURE

Mł. Zw. Kl. Suka – TOSI Lewirot

 

Zw. Kl. Pies – PRIMO vom Hause Edelstein

Zw. Kl. Suka – Cherniy Kumir KRASHKINA DOCH

Najlepsza hodowla – „Cherniy Kumir”

Najlepsza suka hodowlana – Cherniy Kumir KRASHKINA DOCH

Najlepszy reproduktor – GRINGO vom Oberpfalzer Wald

Najlepsza para hodowlana – INGO Darel & TIKA Flash Rouse


Łódź 2011

Zwycięzcy Klubu

Mł. Zw. Kl. Pies – ARMANDO kao Bumbarin

Mł. Zw. Kl. Suka – nie przyznano

Zw. Kl. Pies – Al vom Popeye

Zw. Kl. Suka – TIKA Flash Rouse

Najlepsza hodowla – „DAREL”

Najlepsza suka hodowlana – Thea v.d Bleichstrasse

Najlepszy reproduktor – KRIS Klaid

Najlepsza para hodowlana – IKO Darel & INES Munga Stam


Lubieszyn 2010

Mł. Zw. Kl. Pies – ULIX von der Blockhuette

Mł. Zw. Kl. Suka – RENI Ekland

Zw. Kl. Pies – GANDALF Marstal

Zw. Kl. Suka – BARESCA RG Alegranda

Najlepsza hodowla – „Marstal”

Najlepsza suka hodowlana – PRISKA Marstal

Najlepszy reproduktor – PORTO ze Żbikowa

Najlepsza para hodowlana – IMIR ze Żbikowa & OLLA ze Żbikowa


Białystok 2009

Mł. Zw. Kl. Pies – URFIN DZHUS FROM ROTVID LEND

Mł. Zw. Kl. Suka – FAMA Darel

Zw. Kl. Pies, BOB – NORIS vom Hause Edelstein

Zw. Kl. Suka – VIKKI iz Tverskogo Doma

Najlepsza hodowla – „Canegro”

Najlepsza suka hodowlana – PRISKA Marstal

Najlepszy reproduktor – MORRO v.d.Scherau

Najlepsza para hodowlana – GERONIMO v Hainichfelsen & THEA v.d. Bleichstrasse


Płock 2008

Mł. Zw. Kl. Pies – GANDALF Marstal

Mł. Zw. Kl. Suka – QUANDA vom Hause Neubrand

Zw. Kl. Pies – AMBROŻY Fanelus

Zw. Kl. Suka – Baresca RG Alegranda

Najlepsza hodowla – „v. Hause Haase”

Najlepsza suka hodowlana – QUANTA von Bickesheim II

Najlepszy reproduktor – CHUCK Cordis

Najlepsza para hodowlana – ALIGATOR & BOA v. Hause Haase


POZNAŃ 2007

Mł. Zw. Kl. Pies – Rottis ALLYANS AMIGO

Mł. Zw. Kl. Suka – Chernyi Kumir KRASOTKA

Zw. Kl. Pies – Arzadons TAYSON

Zw. Kl. Suka – Thea von der Bleichstrasse

Najlepsza hodowla – „v. House Rotvis”

Najlepsza suka hodowlana – MAJORKA z Muchnic

Najlepszy reproduktor – MORRO v.d. Scherau

Najlepsza para hodowlana – ALIGATOR & BOA v. Hause Haase


WARSZAWA 2006

Mł. Zw. Kl. Pies – ALIGATOR v. Hause Haase

Mł. Zw. Kl. Suka – AKI v. Hause Haase

Zw. Kl. Pies – MORRO von der Scherau

Zw. Kl. Suka – UNIQUE RG Alegranda

Najlepsza hodowla – „v. Hause Haase”

Najlepsza para hodowlana – MORRO vd Scherau & HARIZMA from House Rotvis


JELENIA GÓRA 2005

Mł. Zw. Kl. Pies – RAGNAR Nizenkol

Mł. Zw. Kl. Suka – LIVIA Ekland

Zw. Kl. Pies – AMIGO v. Schweiger Wappen

Zw. Kl. Suka – BONNY v. Oberpfalzer Wald

Najlepsza suka hodowlana: NESKA RAUBRITTER Ankus


GDAŃSK 2004

Mł. Zw. Kl. Pies – Silverado z Samotni Christa

Mł. Zw. Kl. Suka – Nadja von der Scherau

Zw. Kl. Pies – Watzmann v.d. Bleichstrasse

Zw. Kl. Suka – Crannbery Bleper`s

Najlepsza hodowla – „Alegranda”

Najlepszy reproduktor – WIKTOR v Geranshof

Najlepsza suka hodowlana: AIDA Atlantyda


RADOM 2003

Mł .Zw. Kl. Pies – ASKO Darel

Mł. Zw. Kl. Suka – ZINA od Vadanora

Zw. Kl. Pies – CEZAR Cordis

Zw. Kl. Suka, BOB – MAJORKA z Muchnic

Najlepsza hodowla – „Darel”

Najlepszy reproduktor – WIKTOR v Geranshof

Najlepsza para hodowlana – CHUCK Cordis & DIANA Cordis


ŁÓDŹ 2002

Mł. Zw. Kl. Pies – FUKS Józefinka

Mł. Zw. Kl. Suka – TIWA Darel

Zw. Kl. Pies, BOB – CHUCK Cordis

Zw. Kl. Suka – TIGRA Predator

Najlepsza hodowla – „Darel”


WĄGROWIEC 2001

Mł. Zw. Kl. Pies – FIORD Salamanka

Mł. Zw. Kl. Suka – Rus RPH Nekar MANGARI

Zw. Kl. Pies – Oldburd HOUSTON

Zw. Kl. Suka – ORANIA Ankus


RACIBÓRZ 2000

Mł. Zw. Kl. Pies – DOC Rybowe Doły

Mł. Zw. Kl. Suka – FAME vom Saton

Zw. Kl. Pies – XARI v. Blackriesen

Zw. Kl. Suka, BOB – ALFA Rybołowe Doły

Najlepsza hodowla – „Śląska Gwara”

Najlepsza suka hodowlana – hod. „Śląska Gwara”

Najlepsza para hodowlana – hod. „Darel”


STARGARD SZCZECIŃSKI 1999

Mł. Zw. Kl. Pies – CARO INDY Słodka Sznupcia

Mł .Zw. Kl. Suka – BENITA Śląska Gwara

Zw. Kl. Pies – AKSUM od Wodnika I Ryby

Zw. Kl. Suka, BOB – TIGRA Predator

Najlepsza hodowla – „Śląska Gwara”

Najlepsza suka hodowlana: DARIA Śląska Gwara


JELENIA GÓRA 1998

Mł. Zw. Kl. Pies – FUZZY Darel

Mł. Zw. Kl. Suka – AIDA Atlantyda

Zw. Kl. Pies – WIKTOR v. Geranshof

Zw. Kl. Suka – OLIVIA Śląska Gwara

Najlepsza hodowla – „Darel”

Najlepsza suka hodowlana: DARIA Al-Ka-Ir


LUBLIN 1997

Mł. Zw. Kl. Pies – OZZY Andoria

MŁ. Zw. Kl. Suka – ARA z Galicyjskiego Zaścianka

Zw. Kl. Pies – BRUTUS Assarion

Zw. Kl. Suka – KORA Złoty Skarabeusz

Najlepsza hodowla – „Śląska Gwara”


ŁÓDŹ 1996

Mł. Zw. Kl. Pies – ARKSENO Karimar

MŁ. Zw. Kl. Suka – OLIVIA Śląska Gwara

Zw. Kl. Pies – BRUTUS Assarion

Zw. Kl. Suka – RAJA Nizenkol

Najlepszy reproduktor – KOBOLD Korund


OLSZTYN 1995

Mł. Zw. Kl. Pies – DEX Śląska Gwara

Mł. Zw. Kl. Suka – CISA z Kamiennego Ganku

Zw. Kl. Pies – ASCO Darel

Zw. Kl. Suka – BRIXI Nizenkol

Najlepszy reproduktor – KOBOLD Korund

Najlepsza Para Hodowlana – hod. „Darel”

Najlepsza Hodowla – hod. „Remedium”


SOPOT 1994

Mł. Zw. Kl. Pies – IRCO vom Raubritter

Mł. Zw. Kl. Suka – CARINA z Samotni Christa

Zw. Kl. Pies – BOY z Brzozy Toruńskiej

Zw. Kl. Suka – FRAIDA v. Loewenstein

Najlepszy Reproduktor – KOBOLD Korund


TORUŃ 1993

Mł. Zw. Kl. Pies – FIL z Kołońca

Mł. Zw. Kl. Suka – EDONA Remedium

Zw. Kl. Pies, BOB – FILON Duma Ewy

Zw. Kl. Suka – BONA znad Jeziora Dobrąg


TORUŃ 1991

Mł. Zw. Kl. Pies – AJAKS z Rybia

Mł. Zw. Kl. Suka – BELLA Libetta

Zw. Kl. Pies, BOB – OLD NERON Duma Ewy

Zw. Kl. Suka – TANIA Halgol


TORUŃ 1989

Mł. Zw. Kl. Pies – RUMBO od Jancola

Mł. Zw. Kl. Suka – REPLAY z Chaty Pod Psem

Zw. Kl. Pies – KARAT Tarnowska Sztolnia

Zw. Kl. Suka – POLA Drawsko